יועץ לינקדאין

להשיג יותר לקוחות, זו אחת המטרות הבסיסיות בניהול עסק. ללא ספק, להשיג לידים טובים באמצעות האינטרנט זו משימה מאתגרת וחשובה. יועץ לינקדאין מסביר כי ניתן לרתום את הפוטנציאל המיוחד של לינקדאין לשיפור תוצאות עסקיות ושיווקיות. במיוחד, ניתן להשיג עליה בכניסת הלידים האיכותיים. עבור מי שמשכיל לפעול בצעדים הנכונים, הייחוד של הרשת העסקית הזאת משיא תועלת מרשימה במיוחד. האפקט ראוי לציון  במיוחד במכירות B2B.

להפוך פוטנציאל למכירות B2B

עמית איריץ, שהקים את סוכנות הפרסום דה לינק הפך יועץ לינקדאין במשרה מלאה לאחר שהגיע לתובנה ברורה. לעומת כלים דיגיטליים אחרים, עם כל הכבוד לפייסבוק, גוגל וערוצים נוספים, לפעילות במגזר העסקי ללינקדאין יש פוטנציאל שאין בשום מקום אחר. ואפשר לרתום אותו להשגת תוצאות מאוד ברורות. כיועץ, הוא הופך את הפוטנציאל למכירות בשלל דרכים:

  • בניית פרופיל לינקדאין בצורה מאוד מקצועית. מתקבל חלון ראווה עסקי שקורא לשיתופי פעולה וקשרים עסקיים במעגלים שונים.
  • פעילות בקבוצות לינקדאין, בצורה מושכלת לאחר ניתוח צרכי העסק ומטרותיו.
  • ניהול דפי לינקדאין, תוך מיקוד בצרכי השיווק, הנראות והתדמית העסקית.

קידום ממומן במיקוד לינקדאין, בצורה שתומכת בהשגת תוצאות ולידים, הרבה יותר

שימוש במגוון פילטרים של חיפוש

עמית איריץ, פיתוח על בסיס ניסיון של שנים שיטה ייחודית, שמניבה שיפור ניכר בפעילות עסקית. במיוחד לעסקים שפונים למגזר העסקי, במיוחד לעסקים שמחפשים לידים חזקים וטובים – זה הזמן להיווכח ולראות את התוצאות. בין היתר, נעשה שימוש בשלל פילטרים שונים של חיפוש להשגת מיטב התוצאות. והכל נעשה תוך ביסוס אסטרטגיה ובדיקה שאכן, את קהל היעד שלכם תוכלו למצוא בלינקדאין. למעוניינים, ניתן גם להצטרף לסדנה בלינקדאין, במיוחד לעסקים. אז למה אתם מחכים? אפשר להתקדם ביחד ולהיווכח בתוצאות.

יועץ לינקדאין

למעלה מ – 75% מן הארגונים הטכנולוגיים הגדולים בישראל ובעולם משתמשים ברשת הלינקדאין לגיוס עובדים ו/או ליצירת קשרים עסקיים ברמה המקומית והגלובלית. אנו רואים חשיבות רבה לתכנון של פרופיל לינקדאין ולכן בשנים האחרונות אנו רואים לא מעט בעלי מקצוע אשר הרימו את הכפפה ומספקים שירותי ייעוץ ללינקדאין אשר עוזרים לבעלי עסקים למקם את עצמה על המפה העסקית בצורה נכונה ואיכותית תוך כדי ביסוס מוניטין ובניית קשרים ברשת. 

אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות שירותי ייעוץ לינקדאין – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של דה לינק פה לעשות לכם מעט סדר.

למה אנו נרצה להיעזר בשירותיו של יועץ לינקדאין?

במרוצת השנים פגשנו אנשים רבים אשר תהו מדוע הם צריכים להיעזר בשירותיו של יועץ לינקדאין. הלכה למעשה כל התהליך נראה מאוד פשוט, אנו צריכים לפתוח פרופיל, להעלות תמונה נחמדה וברורה שלנו, למלא פרטים על הניסיון התעסוקתי שלנו – בינגו אנחנו בפנים. יחד עם זאת עליכם לזכור שכל המתחרים שלכם בין אם מדובר במתחרים עסקיים ו/או מתחרים למציאת עבודה חושבים אותו הדבר כמוכם – כך אנחנו נסחפים לזרם יחד עם מאות עשרות אלפי אנשים שנראים בדיוק כמונו.

פה נכנס לעניין החשיבות של בידול פרופיל הלינקדאין שלנו לצד ניסיון של בעל מקצוע המתמחה בתחום. אנו מאמינים כי ישנה חשיבות רבה בעבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בלינקדאין אשר מכיר את המערכת על כל צדדיה. ממש בדומה לרשתות חברתיות אחרות (פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר) כך גם לינקדאין עובדת ללא לאות על מנת לשפר את האלגוריתם שלה. יועץ לינקדאין מכיר את המערכות, את הפ'יצרים הקטנים ואת השינויים בכל רגע נתון וצבר לעצמו ניסיון רב במרוצת השנים בהקמת פרופילים מוצלחים לצד קמפיינים ומודעות ממירות. עבודה עם יועץ לינקדאין יכולה לשנות את כל המאזן ולקדם אותנו כל הדרך להצלחה עסקית.

ייעוץ אישי לינקדאין – החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה בתחום

כיום מחיפוש קטן במנועי החיפוש אנו נמצא עשרות ואף מאות בעלי מקצוע המציגים את עצמכם כמתמחים בלינקדאין .ייעוץ אישי לינקדאין הינו נושא לא פשוט אשר צריך להיעשות על ידי בעל מקצוע מתמחה ומיומן. יחד עם זאת אנו נרצה לבדוק שאנחנו עובדים עם חברה ו/או נותן שירות המתמחה בתחום. אנו נרצה לבדוק אודות הניסיון, המוניטין, חוג הלקוחות ופרויקטים שונים בהם לקח חלק. כך אנו נוכל לדעת שאנחנו נמצאים תחת ידיים טובות.

דרך עבודה עם בעל מקצוע המתמחה בתחום אנו יכולים למקסם את מלוא הפוטנציאל שלנו ולהפוך לידים חדשים וקיימים למכונת מכירת B2B. אנו למדים כי לינקדאין היא הפלטפורמה הטובה ביותר ליצירת ורקימת קשרים עסקיים וטומנת בחובה פוטנציאל אותו לא ניתן למצוא באף פלטפורמה אחרת.

אמרתם ייעוץ לינקדאין לעסקים אמרתם דה לינק

דה לינק הינה אחת מן החברות המובילות בישראל והוקמה על מנת לעזור לעסקים להגיע אל קהל עסקי ייעודי ומותאם אישית. החברה עובדת ללא לאות על מנת לפתוח דלתות אל מול בעלי תפקידים בארץ ובחו"ל, מתמחה במלאכת ייעוץ לינקדאין לעסקים ומייצרת עבורכם לידים וקשרים אישיים חזקים וענייניים אשר מובילים לתוצאות.

במשך קרוב לעשור של פעילות, במהלך ליוותה ומלווה דה לינק מעל – 800 עסקים ממגוון רחב של תחומים, לרבות: תוכנה, ייעוץ, ייבוא וייצוא, תעשייה, סטרטאפים, חברות המחפשות אחר משקיעים ועוד.

כמו כן צוות דה לינק נותן מענה מקיף בכל עולמות הלינקדאין ומספק שירותי ייעץ לצד כתיבה, ניהול פרויקטים, קידום ועוד.

אמרתם יועץ לינקדאין – אמרתם דה לינק.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן