ניהול עמוד לינקדאין ברמה מקצועית

לינקדאין, הרשת החברתית העסקית, הולכת ומתחזקת גם בארץ. כן, למרות שהיא באנגלית (ויש אומרים, דווקא בגלל השפה). פשוט מאוד להקים עמוד לינקדאין ולהתחיל לחפש שם הזדמנויות עסקיות וקשרים עסקיים. אבל למעשה, פתיחת פרופיל עסקי מייצג ומוצלח באמת וגם ניהול עמוד לינקדאין מקצועי במיוחד, זה לא דבר ששולפים מהשרוול. רוצים באמת להפוך את הרשת הזאת למקור לקידום עסקי? חברת דה לינק, שמתמחה בהשגת לידים מעולים וניהול עמודים, עם כמה דגשים מרתקים.

הבסיס לניהול עמודי לינקדאין

טכנית, ממש קל להקים עמוד לינקדאין. אבל לפני שרצים לשם, אנו קודם כל לומדים בדיוק מה אתם צריכים. איך העסק שלכם פועל, מי הלקוחות הטבעיים שלכם, אילו לקוחות יכולים לעניין אתכם הלאה. הגדרה נכונה של קהל המטרה, רק לאחר מכן נכון לבנות בהתאם את העמוד העסקי ואת הפרופיל העסקי.

עמוד עסקי ודפים חזקים

פרופיל ודף חברה איכותיים, חזקים, שעובדים, עוזרים לכם להגיע וליצור חיבורים עסקיים. עמוד מנוהל היטב מביא לכם זרם של מתעניינים ולידים. הנראות המקצועית והעובדה שמבינים מי אתם ומה אתם, בשניות, יוצר ערך מוסף שלא קיים בדפים פשוטים, שלא מתנהלים כראוי. לצד ניהול עמוד לינקדאין, ניתן לחזק את התוצאות על ידי הפצת תכנים, בערוצי לינקדאין שונים, ניתן ליצור קמפיין ממומן, שמשיג הרבה תוצאות, ומהר.

השורה התחתונה של ניהול העמוד

כשאתם מנהלים את העסק שלכם או מובילים יזמות חדשה, זמנכם יקר. אתם צריכים מישהו שמבין את השורה התחתונה, שמעבר לעמוד המנוהל שלכם. השורה התחתונה היא בקיצור לידים. ולא רשימה של פניות שרובן לא נסגרות ולא הולכות לשום מקום. דה לינק מתמחים ביצירת זרם של לקוחות, לרבות עסקיים (B2B), שמגיע אליכם. פניות שנסגרות לעסקאות מניבות. זרם יציב של הכנסות.

ניהול עמוד לינקדאין
Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן