שיווק דיגיטלי בלינקדאין

ממוקד. מדויק. מותאם אישית. כך עושים היום קמפיינים שיווקיים ברשת.

הרשתות החברתיות, ובמיוחד לינקדאין, הן מקום מצויין למצוא בו לקוחות. בכדי שזה יעבוד באמת צריך להתאמץ יותר. הרבה יותר.

צריך לדעת לחפש במקומות הנכונים, להגיע לקהלים המתאימים, וליצור קשר עם הלקוח הנכון.

זה בדיוק מה שאנחנו עושים בדה לינק, כי יש לנו קטע עם שיווק ופרסום ברשת. אנחנו עושים את זה הכי טוב שאפשר.

איך? – אנחנו עובדים מדוייק, ממוקד, ישיר, והכי חשוב – אפקטיבי ורווחי.

אנחנו בדה לינק מתרגמים מעל 440,000,000 מיליון משתמשי לינקדאין בעולם ו – 1,500,000 משתמשים בארץ, 

לאוקיינוס של לידים חמים ורלוונטיים, ומפיקים לך הזדמנויות לסגירת עסקאות חדשות כל יום.

 

רוצים להפיק יותר מרשתות חברתיות? בואו נפגש.

שיווק דיגיטלי בלינקדאין
לינקדאין כיום נחשבת לפלטפורמה הטובה ביותר לשם יצירת הזדמנויות, שיתופי פעולה ומכירות בעולם עסקי. הפלטפורמה מתפקדת כזירת מסחר ונטוורקינג עסקי אחד גדול וניצול נכון של הפלטפורמה יכול להוביל אתכם רחוק ברמה העסקית. לינקדאין כבר מזמן הפך לכרטיס הביקור העסקי של מיליוני יזמים, אנשי מסחר, חברות ועובדים ברחבי העולם ויש חשיבות לשיווק נכון בפלטפורמה. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של דה לינק פה עבורכם.

לינקדאין: פלטפורמה מוביל לשיווק B2B

לינקדאין נחשבת לאחת מן הרשתות המובילות בישראל ובעולם בפרט לשיווק B2B וליצירת שיתופי פעולה והזדמנויות עסקיות. לינקדאין הינה רשת חברתית המשמשת כזירת נטוורקינג עסקית וכיום מהווה בית עבור למעלה מ – 800 מיליון משתמשים ברחבי העולם כאשר למעלה מ – 2 מיליון מהם ישראלים(כן, שמעתם נכון). כפי שאתם בטח יודעים רשת חברתית זו הינה שונה מן הרשתות החברתיות המסורתיות אותם אנו מכירים ומתעסקת בעיקר בבניית רשת חברתית עסקית ומקצועית. באמצעות לינקדאין תוכלו ליצור שיתופי פעולה ולהתחבר אל עשרות אלפי אנשי עסקים, אנשי תוכן וחברות טכנולוגיה לאורך כל רחבי הגלובוס לשם מגוון רחב של מטרות – יצירת שותפים עסקיים, יצירת הזדמנויות, לשם מציאת מעסיקים, לשם מציאת עובדים פוטנציאליים ממשרות התחלתיות ועד משרות ניהוליות, לשם הרחבת קהל הלקוחות ויצירת מכירות B2B. לינקדאין נחשבת כיום הפלטפורמה החזקה והמובילה ביותר לשם עסקאות B2B וכל יזם, חברה ו/או איש עסקים המכבד את עצמו עובדים ללא לאות על מנת לשווק ולקדם את הפרופיל העסקי שלהם בצורה נכונה וחכמה.

למי מתאים שיווק דיגיטלי בלינקדאין?

שיווק דיגיטלי בלינקדאין הפך בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של אלפי לקוחות פרטיים, יזמים, אנשי עסקים, חברות ותאגידים ברחבי הארץ ובעולם בפרט. לא פעם שואלים אותנו למי מתאים שיווק דיגיטלי בלינקדאין כאשר השאלה הבולטת היא – "האם אני צריך שיווק דיגיטלי בלינקדאין? או שמא זה מיועד לקהל אחר של לקוחות. אנו למדים כי שיווק דיגיטלי בלינקדאין הינו כלי הכרחי לשם עבודה בצורה נכונה בזירת העסקים של פלטפורמת לינקדאין. בין האנשים אשר משתמשים בשירותי שיווק דיגיטלי בלינקדאין אנו רואים: מחפשי עבודה, מגייסי עבודה ומחלקות משאבי אנוש, חברות המעוניינות ביצירת הזדמנויות ושיתופי פעולה, עסקים המעוניינים ליצור לידים ועסקאות B2B, יזמים, אנשי עסקים, משרדים בעולמות הטכנולוגיה, המשפטים והכלכלה והרשימה כמובן עוד ארוכה. הלכה למעשה שיווק דיגיטלי בלינקדאין מתאים לכל מי שעושה שימוש בפלטפורמה לשם יצירת הזדמנויות, שיתופי פעולה, יצירת לידים ולמטרות עסקיות שונות.

פרסום דיגיטלי בלינקדאין – יועץ לינקדאין אישי

כחלק מן השירותים אותם תוכלו למצוא במסגרת פרסום דיגיטלי בלינקדאין תוכלו ליהנות מיועץ לינקדאין אישי אשר התפקיד שלו הוא לכוון אתכם בצורה נכונה ומקצועית לאורך כל שלבי השיווק והפרסום. יועץ לינקדאין אישי עוזר לנו לפתוח פרופיל, למלא אותו בתוכן איכותי ונכון, ליצור בידול בפרופיל, לשפר את האופטימיזציה של הפרופיל שלנו ויעזור לנו להשתמש בכל מערכות הפלטפורמה והפיצ'רים הקיימים בה לשם קידום נכון של הפרופיל שלנו. באמצעות יועץ לינקדאין אישי אנו יכולים לשבור כל תקרת זכוכית ולהתקדם אלפי מונים כל הדרך אל הצלחה עסקית.

קידום אורגני בלינקדאין – מהם היתרונות?

כיום ניתן לשווק את עצמנו בלינקדאין במספר דרכים, דרך אחת היא הדרך המסורתית ותיעשה באמצעות קידום אורגני בלינקדאין המתבסס על מספר עקרונות לצד אופטימיזציה נכונה של הפרופיל שלנו. כאשר אנחנו מדברים על קידום אורגני בלינקדאין אנו רואים מגוון רחב של יתרונות אשר הופכים פלטפורמה זו למועדפת בקרב יזמים, אנשי עסקים ובעלי חברות רבים:
  • הגעה אל קהלים רחבים – דרך קידום אורגני בלינקדאין אנו יכולים להגיע אל מגוון רחב של קהלים רחבים מהארץ ומהעולם אשר מתעניינים בשירותים שלהם ו/או עובדים בתחום שלנו – כך נוכל להרחיב בצורה משמעותית את מעגל החברים העסקי שלנו, ליצור שיתופי פעולה והזדמנויות עסקיות רבות.
  • רושם ראשוני – קידום אורגני בלינקדאין טומן בחובו לא מעט מלאכות הנעשות, חלק מן המלאכות הן להפוך את הפרופיל שלכם לממיר ואיכותי, כזה שתופס את העין בצורה חיובית כבר ברושם הראשוני. דרך שיפור הרושם הראשוני והפרופיל העסקי שלנו אנו יכולים ליצור מצג של אנשי עסקים, יזמים ו/או חברות בעלות ניסיון הלוקחות את עצמן ברצינות ושווה להקשיב למה שיש להן להגיד.
  • מכירות B2Bדרך שיווק אורגני נכון אפשר להגיע אל מגוון רחב של קהלים ולשפר משמעותית את כמות הלידים והמכירות B2B של העסק שלנו.
יחד עם זאת חשוב לציין כי קידום אורגני בלינקדאין איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים לצד הצורך בידע טכני והבנה של הפלטפורמה. קידום אורגני בלינקדאין נעשה תוך כדי שיפור ושדרוג הפרופיל האישי שלכם, דגש על נראות המבדלת אותנו מן המתחרים שלנו, שילוב נכון של מילות מפתח ושימוש במגוון רחב של כלים נוספים.

שיווק ממומן בלינקדאין – האם ניתן לעשות זאת לבד ולמי זה מתאים?

שיווק ממומן בלינקדאין (המוכר גם כ-קידום ממומן) הפך בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של אלפי בתי עסקים, יזמים וחברות בישראל. הלכה למעשה אנו רואים כי חברות ועסקים רבים "נטשו" את הרשתות החברתיות המוכרת ואת מנועי החיפוש ומכוונים אל קהל היעד העסקי שלהם דרך פלטפורמה זו מאחר וזו הדרך הטובה ביותר לטרגט את האנשים הטובים ביותר עבורנו. אם אנו נרד לעומקם של הדברים אנו נגלה כי כל אחד יכול לעשות שיווק ממומן בלינקדאין אך לא כל אחד יכול לעשות זאת בצורה נכונה שלא תגרום להפסד של משאבים, זמן, כסף ולעיתים אף פגיעה במוניטין ובשם העסקי כתוצאה מפעולות שיווק הנעשות בוצרה לא נכונה. לכן אנו ממליצים לכם לגשת אל חברה המתמחה בתחום אשר תעזור לכם לאפיין את הצרכים שלכם, לבדל אתכם מן השאר ולבנות עבורכם פרויקט שיווק מנצח כך שתוכלו להגיע אל הקהלים שלהם ולפרוץ כל תקרת זכוכית בדרך. אנו למדים כי שיווק ממומן בלינקדאין מתאים למגוון רחב של קהלים ונעשה במקרים רבים, בין המקרים השכיחים אנו רואים – קידום של סמינרים, השגת פתרונות מימון, קידום מוצרי, מיתוג של הדף העסקי ו/או המוצר שלנו במערכת, מחלקות משאבי אנוש ומגייסים המעוניינים להגיע אל עובדים איכותיים ולמתג את החברה שלהם כ"אוטוריטה" בתחומה, מחפשי עבודה, חברות הייטק, חברות דיגיטל, חברות ופירמות עורכי דין ורואי חשבון, יזמים וקבלנים מן עולמות הנדל"ן ושאר עסקים המתמחים ומתעסקים במכירות המיועדות במסגרת B2B. לינקדאין הינה רשת חברתית המונה למעלה מ – 800 מיליון אנשים אשר הפכה כבר מזמן לזירת עסקים הגדולה ביותר בעולם במהלכה תוכלו להגדיל את הנטוורקינג שלכם אלפי מונים. לכן אין מן הנמנע ששיווק זה מתאים לכל מי שלוקח חלק בפלטפורמה, אך יש לבצע את מלאכת השיווק בליווי של בעל מקצוע המתמחה בתחום אשר יעזור לכם למקסם ככל האפשר את הצרכים שלכם.

האם יש סדנאות המיועדות לשם שיווק דיגיטלי בלינקדאין?

כיום ניתן לעבוד יחד עם יועץ לינקדאין אישי אשר יכוון אתכם בהתאמה אישית לצרכים שלכם ויעזור לכם לבנות את הפרופיל העסקי הטוב ביותר לצד מתן של ארסנל כלים אשר יעזור לכם להעצים אותו בצורה אורגנית וממומנת כאחד. יחד עם זאת אנו רואים עסקים, חברות, יזמים, מחלקות משאבי אנוש וגיוס ואף מחפשי עבודה אשר תוהים האם ניתן למצוא סדנאות המיועדות לשם שיווק דיגיטלי בלינקדאין, סדנאות מרוכזות בהם ניתן להכיר את הפלטפורמה על כל צדדיה לצד דרכי פעולה אפשריים. חברת דה לינק מתמחה בלינקדאין וכחלק מן השירותים שלנו תוכלו למצוא באתר מגוון רחב של סדנאות וקורסים המיועדים למגייסים, מחפשי עבודה, חברות, יזמים ואנשים המעוניינים לבצע שימוש נכון ואיכותי בלינקדאין לצרכים שלהם.

מה העלות של פרסום דיגיטלי בלינקדאין?

כיום אנו רואים מגוון רחב של אפיקי פרסום ושיווק בלינקדאין – החל מדרכים אורגניות לקדם את הפרופיל שלכם לצד דרכים ממומנות. חשוב לציין כי בראש ובראשונה הפלטפורמה הינה פלטפורמה חינמית כאשר מרבית הפונקציות בפלטפורמה ללא עלות כלל – מה שנותן עבור מפרסמים, יזמים ואנשים רבים המשתמשים בפלטפורמה כר פורה לעסקים. יחד עם זאת, אנו רואים אפיקי שיווק ממומנים רבים במגוון רב של תצורות ובלתי אפשר לאמוד את העלות של פרסום דיגיטלי בלינקדאין. המחיר מושפע ממגוון רחב של היבטים ומשתנים. לכן אנו נרצה לעבוד עם חברה המתמחה בתחום אשר תאפיין יחד איתנו את הצרכים שלנו ותבנה עבורנו תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת לשם פרסום נכון ברשת.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בשיווק בלינקדאין

אנו רואים חשיבות לעבודה עם חברה המתמחה בשיווק בלינקדאין לשם מקסום התוצאות שלכם. כיום מחיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות אנו רואים עשרות ואף מאות חברות ונותני שירות המציגים את עצמם כמתמחים בשיווק בלינקדאין, מתוך כך רווחת העננה – "איך נוכל למצוא את חברת השיווק והפרסום הטובה ביותר עבורנו?" אנו בדה לינק ריכזנו עבורכם מספר נקודות חשובות שיעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר:
  • ניסיון לצד ותק – אנו נרצה לעבוד עם חברה בעלת ניסיון לצד ותק בלינקדאין. חברה זו תדע לאפיין את הצרכים שלנו בצורה טובה ולתת מענה מקיף נכון ואף תדע להגיב בדרכים יצירתיות כאשר תדרש. חשוב לציין כי חברה בעלת ניסיון יצרה לעצמה קשרים רבים במרוצת השנים אשר יתרמו רבות לעסקים שלנו. חברת דה לינק לדוגמא הוקמה בשנת 2013 ונחשבת לאחת מן החברות החלוצות בישראל בעולמות השיווק והפרסום בלינקדאין.
  • מוניטין – אין מן הנמנע שחברה שיצרה לעצמה ניסיון לצד ותק במרוצת השנים צברה גם מוניטין. אנו נרצה לעבוד עם חברה בעלת מוניטין חיובי בלינקדאין – מוניטין זה יעיד לא מעט על איכות העבודה שלה ועל פעילותיה בפלטפורמה.
  • לינקדאין כתחום עיסוק עיקרי – כיום אנו רואים מגוון רחב של נותני שירות וחברות המציעות מגוון רחב של שירותי פרסום בדיגיטל כאשר לינקדאין נמנית כבין השירותים. כמו שלא היינו רוצים לגשת אל עורך דין אשר עיקר עיסוקו הוא נדל"ן לתיק פלילי כך אנו לא נרצה לעבוד עם חברה המתעסקת בלינקדאין כתחום משני כחלק מן הנושאים בה היא מתעסקת. אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה אשר לינקדאין הינו תחום העיסוק העיקרי שלה. דה לינק הינה חברה המתמחה אך ורק בלינקדאין ועובדת ללא לאות על מנת להישאר תמיד בקדמת הבמה בכל חידוש ועדכון בפלטפורמה.
  • חוג לקוחות עשיר וליווי של מגוון פרויקטים –אנו נרצה לעבוד עם חברה בעלת חוג לקוחות עשיר אשר ליוותה מגוון רחב של פרויקטים בסקטורים נרחבים. חברה זו תדע לתת לנו מענה ואין מן הנמנע שהצלחות העבר שלה יוכלו לסמן לנו רק דברים חיוביים על הצלחות העתיד.

אמרתם פרסום דיגיטלי בלינקדאין – אמרתם דה לינק

אתם יכולים לעצור את החיפושים אחר חברה המתמחה במלאכת פרסום דיגיטלי בלינקדאין מאחר והגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם. פרסום ושיווק בלינקדאין איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים, מיומנות, ידע טכני ומקצועיות בעולמות השיווק ובלינקדאין בפרט. חברת דה לינק הינה אחת מן החברות המובילות בישראל בפרסום בלינקדאין והוקמה על מנת לעזור לעסקים, מחפשי עבודה ומגייסים להגיע אל קהלים אשר לא הצליחו להגיע אליהם בעבר תוך כדי רקימת קשרים עסקיים והרחבת מעגל העבודה. החברה ליוותה במהלך השנים למעלה מ – 700 חברות שונות ממגוון רחב של תחומים, לרבות בתי תוכנה, חברות הייטק, יזמים, יצאנים ויבואנים, אנשי ציבור, חברות המחפשות אחר משקיעים ושאר בעלי מקצוע נוספים. דה לינק עוזרת לכם להשתמש בפלטפורמה בצורה נכונה ופותחת לכם דלתות אל מול עשרות בעלי תפקידים וחברות בארץ ובחו"ל בהתאמה אישית לצרכים שלכם יחד עם תכנית עבודה מפורטת ומסודרת שמייצרת עבורכם תוצאות. הצוות של דה לינק מתמחה בעולמות השיווק והפרסום ומציע מגוון רחב של שירותים – כתיבה, קידום ופרסום ממומן, קידום אורגני, ניהול פרויקטים, יצירת תוכניות עבודה מפורטות ומסודרות, סדנאות למגייסים ומחפשי עבודה ועוד מגוון רחב של שירותים נוספים. מקצועיות הוא ערך עליון ואנו חורטים אותו לדגלנו – אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולבחור נכון. מחכים לכם, דה לינק.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן