קורס לינקדאין מקצועי ומתקדם

לינקדאין, רשת חברתית מיוחדת במינה, פחות מוכרת לקהל הרחב בארץ ולו בגלל שהיא מאופיינת בשני דברים. ראשית, היא לא מתורגמת לעברית. שנית, היא ייחודית ויעילה בעיקר למגזר העסקי. לאחר קורס לינקדאין, יהיו ברשותכם כל הכלים, לתוצאות עסקיות טובות יותר. למי בדיוק הקורס יתאים ולמה כדאי להצטרף? חברת דה לינק המתמחה בשיווק מקוון והשגת תוצאות עסקיות טובות יותר בעזרת לינקדאין מסבירה.

להוביל הצלחה – אקטיביות במקום פסיביות

קורס לינקדאין מתאים קודם כל למגזר העסקי וליזמים. לעסקים, אפילו קטנים וגם גלובליים, שמבינים שאפשר להשיג יותר תוצאות, בפעולה אקטיבית. במקום לשבת ולחכות שקמפיין דיגיטלי רגיל יביא לכם לידים, אפשר להשתמש בכלים של לינקדאין ולהוביל מהלך שיזרים את הלידים אליכם. ואלו לא סתם לידים אלא כאלה בעלי יחס המרה מצוין. אפשר לשלוט בעניינים, לכוון את הפניות לפרופילים של חברות רצויות, לבעלי תפקידים ומקבלי החלטות. את כל זה וגם הרבה יותר, תכירו בקורס.

עמית איריץ, הרוח שחיה והאיש שייסד את סוכנות הפרסום "דה לינק" בנה הדרכה וקורס מקיף. תכני הקורס מבוססים על עבודה מול מאות חברות והשגת ביצועים, לרבות אופטימיזציה על בסיס לינקדאין. דווקא בגלל שפעילות בנישה הזאת פחות מקובלת בארץ ובגלל הפוטנציאל האדיר לעומת פלטפורמות רוויות (כדוגמת גוגל או פייסבוק), מדובר במתנה. מי שידע כיצד להשתמש בכלים השונים, ירוויח בכמה רמות.

  • תלמדו באיזו צורה נכון יותר לעבוד בפלטפורמה הזאת.
  • תלמדו איך ליצור דרכי שיווק שעובדות.
  • תכירו את הכלים שישפרו לכם פרופיל לינקדאין קיים או שתייצרו פרופיל מיטבי, שישיג לכם פניות מהארץ וגם מהעולם.
  • תבינו את הכח של לינקדאין גם בזירה העולמית וכיצד לתרגם זאת לשיווק ומכירות B2B.

תייצרו נראות משופרת לעסק שלכם וגם תייצרו ערך, על ידי קשרים עם קבוצות נבחרות שיעזרו לכם ולעסק שלכם.

קורס לינקדאין
Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן