קורס לינקדאין

לינקדאין, רשת חברתית מיוחדת במינה, פחות מוכרת לקהל הרחב בארץ ולו בגלל שהיא מאופיינת בשני דברים. ראשית, היא לא מתורגמת לעברית. שנית, היא ייחודית ויעילה בעיקר למגזר העסקי. לאחר קורס לינקדאין, יהיו ברשותכם כל הכלים, לתוצאות עסקיות טובות יותר. למי בדיוק הקורס יתאים ולמה כדאי להצטרף? חברת דה לינק המתמחה בשיווק מקוון והשגת תוצאות עסקיות טובות יותר בעזרת לינקדאין מסבירה.

להוביל הצלחה – אקטיביות במקום פסיביות

קורס לינקדאין מתאים קודם כל למגזר העסקי וליזמים. לעסקים, אפילו קטנים וגם גלובליים, שמבינים שאפשר להשיג יותר תוצאות, בפעולה אקטיבית. במקום לשבת ולחכות שקמפיין דיגיטלי רגיל יביא לכם לידים, אפשר להשתמש בכלים של לינקדאין ולהוביל מהלך שיזרים את הלידים אליכם. ואלו לא סתם לידים אלא כאלה בעלי יחס המרה מצוין. אפשר לשלוט בעניינים, לכוון את הפניות לפרופילים של חברות רצויות, לבעלי תפקידים ומקבלי החלטות. את כל זה וגם הרבה יותר, תכירו בקורס.

עמית איריץ, הרוח שחיה והאיש שייסד את סוכנות הפרסום "דה לינק" בנה הדרכה וקורס מקיף. תכני הקורס מבוססים על עבודה מול מאות חברות והשגת ביצועים, לרבות אופטימיזציה על בסיס לינקדאין. דווקא בגלל שפעילות בנישה הזאת פחות מקובלת בארץ ובגלל הפוטנציאל האדיר לעומת פלטפורמות רוויות (כדוגמת גוגל או פייסבוק), מדובר במתנה. מי שידע כיצד להשתמש בכלים השונים, ירוויח בכמה רמות.

  • תלמדו באיזו צורה נכון יותר לעבוד בפלטפורמה הזאת.
  • תלמדו איך ליצור דרכי שיווק שעובדות.
  • תכירו את הכלים שישפרו לכם פרופיל לינקדאין קיים או שתייצרו פרופיל מיטבי, שישיג לכם פניות מהארץ וגם מהעולם.
  • תבינו את הכח של לינקדאין גם בזירה העולמית וכיצד לתרגם זאת לשיווק ומכירות B2B.

תייצרו נראות משופרת לעסק שלכם וגם תייצרו ערך, על ידי קשרים עם קבוצות נבחרות שיעזרו לכם ולעסק שלכם.

קורס לינקדאין


לינקדאין הינה רשת חברתית בעלת אופי עסקי-מקצועי ונחשבת לרשת החברתית הגדולה ביותר בתחום זה. הלכה למשה, רשת זו כיום נסחרת בבורסה והמטרה שלה להפוך נטוורקינג, יצירת קשרים עם עמיתים וקולגות מן התחום, מציאת עובדים ולקוחות פוטנציאליים בצורה הרבה יותר קלה. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות קורס לינקדאין – בדיוק לשם כך דה לינק פה לעשות לכם סדר.

קורס לינקדאין לעסקים: לאילו עסקים הקורס מתאים?

במרוצת השנים פגשנו אלפי עסקים, חברות ותאגידים בגדלים שונים. כל אותן חברות שאלו אותנו – "למה אנחנו צריכים את הקורס" לצד שאלות כמו – "האם הקורס הזה באמת מתאים לנו?" אנו למדים כי קורס לינקדאין לעסקים מתאים לכל עסק באשר הוא – קטן, בינוני, בהתהוות, גדול ואף תאגידי ענק.

קורסים אלו נבנו בצורה מושלמת כך שיצליחו לתת מענה כולל לארגון שלכם הן מבחינת אסטרטגיית תוכן, שיווק ופרסום. כמו כן גם בעלי המקצוע בחברה שלכם יוכלו ליהנות ממנה – מנהלים, מחלקות קרייאטיב, מחלקות שיווק, מחלקות פיתוח עסקי וניהול פרויקטים וכמובן שה-HR שלכם תברך אתכם.

הקורסים נבנו בהתאמה אישית כך שכל עסק באשר הוא יוכל ליהנות מן כל התועלות שמציעה הפלטפורמה הזו.

קורסים לינקדאין: האם יש קורסים המותאמים גם למחפשי עבודה?

לינקדאין נחשבת לאחת מן הפלטפורמות המובילות ביותר בעולם העסקים. הלכה למעשה תוכלו למצוא כל חברה שמכבדת את עצמה בלינקדאין ואף חברות אלו מפצירות בעובדיהם להחזיק בפרופיל לינקדאין איכותי ופעיל. מחפשי עבודה רבים אשר ניגשים אל הפלטפורמה שואלים את עצמם – "איך יוכלו לבדל את עצמם מן השאר?" והאם יש קורס לינקדאין מקצועי אשר עוזר להם לשפר את הפרופיל שלהם אלפי מונים – התשובה היא חד משמעית כן.

לינקדאין היא רשת חברתית אשר מצטיינת ביצירת קשרים עם עמיתים לצד יצירת הזדמנויות בעיקר בעולם העסקים ובתחום העבודה. במהלך קורס לינקדאין תלמדו איך להקים חשבון לינקדאין, איך ליצור פרופיל מנצח, מה היא החשיבות של תמונת פרופיל איכותית ונכונה, איתור חברים על פי תחומים, יצירת קשרים, איך לכתוב קורות חיים מנצחים ואיך להציג את עצמכם כלפי המעסיקים ברשת החברתית.

קורס לינקדאין

"לינקדאין זה רק לאנשי הייטק לא?"

המחשבה הרווחת בקרב אנשים רבים היא שהפלטפורמה מיועדת אך ורק לאנשי הייטק. חשוב לציין כי הפלטפורמה מכילה למעלה מ – 700 מיליון משתמשים ברחבי העולם. בישראל ניתן למצוא 2 מיליון ישראלים המשתמשים בלינקדאין כאשר רק כ – 20% מהם לוקחים חלק בעולמות ההייטק. אנו למדים כי מרבית המגייסים במקצועות מבוקשים, טכנולוגיים ובעלי השכלה מחפשים את העובדים הבאים שלהם בפלטפורמה זו.

קורס לינקדאין מקצועי – מה הם הדברים הנלמדים במהלך הקורס?

במהלך קורס לינקדאין מקצועי תגעו במגוון רחב של היבטים אשר יעזרו לכם להפוך את הפרופיל האישי ו/או העסקי שלכם ל-"מפלצת לינקדאין". במסגרת הקורס נגע במגוון רחב של נושאי רלוונטיים לשם היכרות מעמיקה עם הרשת המקצועית. בין הדברים שילמדו בקורס ניתן לראות – יצירת פרופיל נכון ואיכותי בלינקדאין, איתור חברים ואנשים רלוונטיים לעיסוק שלנו, שיווק ופרסום נכון ברשת החברתית, ייצור הזדמנויות מקצועיות, בניית עמוד אישי ו/או עמוד חברה בצורה מקצועית, איתור משקיעים וגיוס כספים, יצירת קשרים מקצועיים, הרחבת נטוורקינג מקצועי ועסקי, מיתוג אישי, אמצעים וטכניקות לחיפוש עבודה ברשת המדוברת לצד מגוון רחב של פעולות נוספות.

קורס לינקדאין – דה לינק

דה לינק מתמחה בעולמות השיווק והמיתוג ועבדה במרוצת השנים עם אלפי לקוחות עסקיים וחברות תוך כדי שהיא מקדמת אותם כל הדרך להצלחה בלינקדאין. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל אלפי לקוחות שכבר בחרו נכון – זה הזמן לבחור דה לינק.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן