הדרכת לינקדאין

לינקדאין הדרכה

בין אם אתם יודעים את זה  או לא – יש לכם מכרה זהב ביד! בלינקדאין מחכים לכם אלפי לקוחות פוטנציאליים שרק מחכים שתיצרו איתם קשר. 

אולי אתם לא בטוחים בדיוק איך להגיע אליהם וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

בפורמט של אחד-על-אחד או מול קבוצה של מנהלים, אנשי מכירות או צוות פיתוח עסקי נלמד אתכם בצורה פשוטה וברורה את כל מה שאנחנו יודעים על לינקדאין 

כדי שתתחילו גם אתם לכרות משם זהב טהור.

איתנו תלמדו איך להגיע לפרופיל מנצח, לזהות הזדמנויות, לחפש ולמצוא מקבלי החלטות בארץ ובעולם, לשלוח הודעות בצורה מדוייקת, יעילה וכמובן – מובילה לפעולה! 

נראה לכם איך למנף קבוצות, למצוא מועמדים למשרה, ליצור קמפיינים ממומנים בלינקדאין כמו מקצוענים, לכתוב פוסט ומאמרים בקלות 

ואיך לנהל את רוב השיווק שלכם בלינקדאין על אוטומט. כן – ללא מגע יד אדם, כמעט.

ההדרכות שלנו יישומיות ומותאמות בצורה מדוייקת לרמת הידע והניסיון של המשתתפים. 

בנוסף תקבלו תוכנית פעולה מפורטת ועדיין קלה לביצוע שיבטיח את ההצלחה שלכם.

הדרכת לינקדאין

סוגי ההדרכות:

מבוא ללינקדאין

בהדרכה נענה על השאלות הבאות: 

מה זה לינקדאין? למה זה כדאי לי? איך אני בונה פרופיל מנצח? איך בונים את רשת הקשרים שלי? איך מתחברים לקבוצות? 

איזה תוכן כדאי ליצור ולשתף? איך להשתמש באפליקציה של לינקדאין.

לינקדאין למתקדמים

להדרכה הזאת אתם תבואו בדרך כלל עם מטרות ברורות: 

אני רוצה לקוחות חדשים, אני רוצה חשיפה למוצר שלי, אני רוצה לגייס משקיעים, אני רוצה למצוא משתמשי בטא, אני רוצה לבצע מחקר שוק או אני רוצה רשת קשרים עצומה.

אנחנו נתאים לכם את האסטרטגיה המדוייקת כדי להשיג את המטרות האלו בהצלחה. בנוסף נכיר את תוכניות הפרימיום ונלמד על אוטומציה שיווקית בלינקדאין.

לינקדאין לצוותי מכירות

לידים שמגיעים מלינקדאין שונים מאוד מלידים שמגיעים ממדיות כמו גוגל או פייסבוק. 

בהדרכה זו נלמד על טיפול נכון במתעניינים שמגיעים מלינקדאין, איך להוסיף אותם לתהליך המכירות הקיים בארגון, אסטרטגיות חיפוש ופניה בלינקדאין, אטסטרגיות פולואו-אפ. 

ניתן להוסיף הדרכה עם מאמן המכירות שלנו לחידוד כישורים והתנהלות מול לידים מלינקדאין.

קידום ממומן בלינקדאין

לינקדאין מציע את פלטפורמת הקידום הממומן המדוייקת בעולם למי שמחפש קהל עסקי. 

בהדרכה נלמד איך למנף את לינקדאין כדי להגיע ללקוחות חדשים בצורה יעילה וכדאית. 

נלמד לבנות סוגי קמפיינים שונים, לקדם תוכן, ליצור מודעות טקסט, ליצור מודעות לידים, לבנות קהלים ולהתקין קוד מעקב ורימרטקטינג. 

כמו כן נבחן אסטרטגיות אופטימיזציה ותמחור. בסיום ההדרכה תצאו עם קמפיין עובד וממיר ודעו איך לשפר אותו בהמשך הדרך.

לינקדאין בהתאמה אישית

צריכים הדרכה שמתאימה לצרכי הארגון? שלחו לנו את המטרות שלכם ואנחנו נבנה את תכנית ההדרכה שתשיג אותם.

סדנת לינקדאין

לינקדאין נחשבת לאחד מן הכלים העסקיים המובילים והטובים ביותר בעולם הדיגיטלי. באמצעות לינקדאין ניתן לקבל חשיפה ולהגיע אל עשרות חברות, יזמים ונותני שירות. מדובר בפלטפורמה האידיאלית לשם יצירת הזדמנויות בזירה העסקית, מציאת לקוחות פוטנציאליים, מעסיקים, משקיעים ולשם מכירות B2B. כיום חברת דה לינק מספקת מגוון רחב של הדרכות לינקדאין לנוחיותכם. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנחנו פה לעשות לכם סדר.

לבטח כולכם מכירים: פלטפורמת לינקדאין

אנו מאמינים שכולכם מכירים אך יחד עם זאת אנו נרצה לעשות סדר ולציין זאת שוב למי שלא מכיר ועדיין לא הבין את היתרונות הטמונים והגלומים בשימוש בפלטפורמה זו. לינקדאין ו/או LinkedIn הינה אחת מן הרשתות החברתיות הגדולות בעולם ומתפקדת כרשת חברתית עסקית אשר הפכה כבר מזמן לזירת הנטוורקינג הגדולה בעולם. באמצעות לינקדאין אנו יכולים להגביר את החשיפה העסקית שלנו, ליצור חיבורים עסקיים, נטוורקינג, להגיע אל מקבלי החלטות וליצור לידים B2B לאורך כל רחבי הגלובוס.

כיום בפלטפורמת לינקדאין ישנם למעלה מ – 800 מיליון משתמשים כאשר רק בישראל אנו רואים למעלה מ – 2 מיליון משתמשים. הקונספט דומה כמו בכל רשת חברתית אחרת, גם פה תדרשו לבנות לכם פרופיל אישי אך במקרה הזה אנו לא נעלה תמונות שלנו מתאילנד 2014 או תמונות משפחתיות מגן השלושה – ברשת חברתית זו יש חשיבות בפתיחת פרופיל עסקי ואינפורמטיבי – אנו נרצה להעלות אך ורק תכנים, תמונות וסרטונים אינפורמטיביים בהתאם לעיסוק שלנו ו/או למוצר אותו אנו נרצה לקדם.

בלינקדאין בניגוד אל רשתות חברתיות אחרות אנו פחות נשתף את החיים הפרטיים שלנו, אם כי זה אפשרי אך במינון ובצורה נכונה (בדיוק לשם כך ההדרכה שלנו נוצרה). בלינקדאין אנו נרצה לתת נופך מקצועי ככל האפשר למלאכות ולפעולות העסקיות בהם אנו לוקחים חלק במהלך היום – הרי המטרה של לינקדאין בסופו של יום היא ליצור הזדמנויות, להגיע אל מעסיקים ויזמים פוטנציאליים, שיתופי פעולה עסקיים, מכירות, לידים – כל אחד בהתאמה אישית לצרכים שלו והסיבה בגינה הצטרף אל הרשת החברתית המדוברת.

האם הדרכת לינקדאין מתאימה לכל אחד?

הדרכת לינקדאין הינה שם כולל למגוון רחב של פעולות הנעשות במטרה ללמד חברות, בעלי מקצוע ויזמים איך להשתמש בפלטפורמה הזו בצורה נכונה וחכמה תוך כדי שהם ממצים את הפוטנציאל. במרוצת השנים פגשנו עשרות לקוחות עסקים, פרטיים וגופים בינלאומיים אשר פנו לשם הדרכת לינקדאין אשר תעזור להם לשבור את כל תקרות הזכוכית בפלטפורמה. אנו למדים כי הדרכה זו מתאימה לכל אדם המשתמש בלינקדאין. בשביל לסבר לכם את האוזן, אלו בין הלקוחות השכיחים ביותר בעולם ההדרכות:

 • לקוחות עסקיים
 • חטיבות משאבי אנוש לצד מגייסים מטעם חברות ו/או מגייסים פרילנסרים
 • מחפשי עבודה מתחומים שונים ומנישות נבחרות
 • אנשים אשר רוצים להיכנס אל לינקדאין ולהגדיל את הנטוורקינג העסקי שלהם
 • עצמאיים ו/או חברות אשר מעוניינות לבנות מיתוג וחשיפה נכונה לשירותים ולמוצרים שלהם
 • אנשי מכירות וחברות המעוניינים להגדיל את המחזור החודשי דרך מכירות B2B ולידים רלוונטיים
 • אנשים המעוניינים לעשות הסבה מקצועית אל מקצועות טכנולוגיים
 • עובדים ואנשי ציבור מן המגזר הציבורי לרבות פוליטיקאים ונבחרי ציבור
 • אנשים המעוניינים להשתמש בלינקדאין לשם מטרות עסקיות
 • מנהלי פרויקטים
 • אנשי שיווק

כל אלו הם חלק קטן מן האנשים אשר יכולים להיעזר בהדרכת לינקדאין ולקדם את פרופיל הלינקדאין שלהם בצורה נכונה ומבוקרת בפלטפורמה.

זיהוי הזדמנויות – לשם כך נבנתה הפלטפורמה לא?

אנו מאמינים שיצא לכם לא פעם ולא פעמיים לראות משתמשים עסקיים בלינקדאין אשר ציינו בפרופיל העסקי שלהם שהם מחפשים אחר הזדמנויות, אין זה פלא מאחר ולינקדאין הינה פלטפורמה המהווה זירת עסקים אחת גדולה עם למעלה מ – 800 מיליון משתמשים ברחבי העולם כאשר כ – 2 מיליון מהם ישראלים בדיוק כמוכם. במסגרת הדרכת לינקדאין נו נלמד איך לזהות הזדמנויות, איך ליצור הזדמנויות, איך לחפש וליצור קשר עם מקבלי החלטות בארץ ובעולם ולהעביר אותם לצד שלנו.

הדרכה נכונה של שימוש בפלטפורמה יכולה להוביל אתכם אל עשרות ואף מאות אנשי מקצוע ושיתופי פעולה עסקיים פורים – לכן אנו רואים חשיבות בהדרכת לינקדאין. זה הזמן שלכם להניב פירות אחרי העבודה הכל כך קשה שלכם אתם לא חושבים?

החשיבות באופטימיזציה נכונה לפרופיל העסקי שלכם

הפרופיל העסקי והפרטי שלנו בלינקדאין אומר עלינו לא מעט. הלכה למעשה הפרופיל שלנו מתפקד בתור כרטיס הביקור וחלון הראווה שלנו אל מול העולם שבחוץ. שאנחנו מדברים על העולם שבחוץ אנו מדברים על מעסיקים עתידיים, לקוחות פוטנציאליים, שיתופי פעולה עם קולגות וכל אדם העלול להיחשף אל הפרופיל שלנו ויש לו מה לתרום לפעילות העסקית שלנו. לכן אנו רואים חשיבות רבה בהקמה נכונה של פרופיל לצד אופטימיזציה נכונה שתגרום לכם להופיע אצל האנשים הנכונים.

במסגרת הדרכת לינקדאין אתם תלמדו את המבוא ללינקדאין, מה עומד מאחורי הפסיכולוגיה של הגולש, איך אנחנו מנצחים את האלגוריתם ועושים אופטימיזציה אורגנית נכונה לפרופיל שלנו ואיך אנחנו ממקסמים ככל האפשר את הפרופיל שלנו. אנו נדאג ללוות אתכם לאורך כל התהליך ולעבור שלב שלב בפרופיל שלכם מיצירת תמונת פרופיל מנצחת ועד גמר המלאכה.

תוכן, ערך מוסף ושאר ירקות

תוכן הוא חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מן פרופיל הלינקדאין שלכם. הלכה למעשה אנו למדים כי יצירת אסטרטגיית תוכן נכונה היא התחלה לכל תוכנית עבודה בעולמות השיווק שנעשה. כאשר אנחנו מדברים על תוכן אנו מדברים על שם כללי למגוון רחב של פעולות הנעשות. בין הפעלות אנו רואים – פוסטים ותכנים שאנחנו מעלים לפרופיל האישי שלנו, הודעה שאנו שולחים אל לקוחות פוטנציאליים, מקבלי החלטות בתפקידים בכירים ולעיתים אל מול מגייסים, מאמרים שאנו מעלים ואפילו תכנים המועלים בצורה ישירה אל אתר האינטרנט שקישרנו אל העמוד שלנו. עלינו לזכור שכל תוכן בפרופיל שלנו הינו בעל חשיבות מכרעת ואנו נרצה לשים עליו דגש רב.

אנו למדים כי מרבית הארגונים ואנשי העסקים אינם מתמחים בתוכן כעיקר עיסוקם וברוב המקרים אינם מעסיקים איש מקצוע המתמחה בעולמות התוכן, דבר אשר יכול להתברר לטווח הארוך בתור בזבוז וחיסרון ענק. התוכן שלהם הוא חלון הראווה שלכם וכרטיס הביקור שלכם אל מול כל מי שנחשף אל הפרופיל שלכם, מהווה את הרושם הראשוני וחלק ענקי מן הבחירות וההחלטות שלו לאחר מכן.

לכן, אנו ממליצים לעבוד עם חברה המתמחה בלינקדאין. חברה זו תדע להעביר אתכם הדרכה רצינית ומפורטת בכל הקשור לעולמות התוכן, השיווק לצד הקניית ארסנל כלים ואסטרטגיות תוכן ייעודיות – כך תוכלו להגיע מוכנים יותר בפעם הבאה שתרשמו תוכן. כמו כן, בנוסף להדרכות לינקדאין אנו מספקים גם שירות של כתיבת תכנים, ניהול פרויקטים לצד שירותים משלימים נוספים – הכל נתפר בהתאם לצורך האישי שלכם.

הדרכות לינקדאין בהתאמה אישית – האם זה אפשרי?

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של הדרכות לינקדאין המיועדות לקהלים שונים. יחד עם זאת עסקים ולקוחות פרטיים רבים תוהים האם ניתן לקבל הדרכת לינקדאין בהתאמה אישית לצרכים העסקיים והאישיים שלנו. התשובה היא חד משמעית כן. המון קולגות שלנו מכניסים את עולם ההדרכות בלינקדאין אל תוך קטגוריות ייעודיות – "הדרכות לינקדאין לחברות", "הדרכות למחפשי עבודה", "הדרכות לאנשי מכירות" ועובדים ללא לאות על מנת להכניס את התכנים האיכותיים והאינפורמטיביים ביותר.

יחד עם זאת לעיתים ההדרכות לא מצליחות להעביר את המסר בצורה מסודרת ואנו רואים אנשים מכירות אשר היו רוצים ללמוד גם איך לשווק ולמתג את העסק שלהם ואף איך למצוא את אנשי המכירות הטובים ביותר אשר יצטרפו לשורותיהם כך שאנו נותנים לכל ארגון, חברה, לקוח עסקי ואף לקוחות פרטיים את האפשרות לאפיין יחד איתנו את הצרכים שלו ולבנות איתנו הדרכת לינקדאין המיועדת עבורכם בהתאמה אישית. הדרכה זו תוכל לעבור במסגרת אחד-על-אחד ואף במסגרת קבוצה בהתאם לבחירתכם.

כך כל בעל עסק יוכל למצוא את ההדרכה הטובה ביותר עבורו אשר מותאמת ונתפרת כמו חליפה בהתאמה אישית עבורו, דרך הדרכות לינקדאין בהתאמה אישית אנו יכולים למקסם את הפוטנציאל העסקי שלנו ככל האפשר.

מה הם הדברים הנלמדים במסגרת הדרכת לינקדאין?

כפי שכבר הצלחתם להבין כיום ניתן למצוא לא מעט הדרכות וסדנאות לינקדאין המיועדות לקבוצות מסוימות ואף אנחנו בדה לינק נותנים לכם את האפשרות לבנות הדרכת לינקדאין בהתאמה אישית לצרכים שלכם. כתוצאה מכך אנשים רבים תוהים מה הם הדברים הנלמדים במסגרת הדרכת לינקדאין, בין הדברים אותם תלמדו (בהתאמה) בהדרכות לינקדאין ניתן לראות:

 • מבוא לפלטפורמה המנצחת
 • איך לבנות פרופיל עסקי מנצח וממיר
 • בניית רשת קשרים איכותית
 • איך למנף קבוצות בצורה נכונה
 • זיהוי הזדמנויות
 • מציאת מקבלי החלטות בארץ ובעולם
 • יצירת תוכן איכותי וממיר אשר נותן ערך מוסף
 • גיוס משקיעים
 • חשיפה נכונה, מבוקרת ואיכותית למוצרים שלנו
 • מחקרי שוק והרחבת רשת הקשרים העסקית שלנו
 • איך לבנות אסטרטגיה עסקית ושיווקית על גבי הפלטפורמה
 • איך להשיג לידים בלינקדאין
 • אסטרטגיות מכירה ושיווק בפלטפורמה, לרבות אסטרטגיית חיפוש ופנייה ואסטרטגיית פולו-אפ.
 • מינוף בלינקדאין ויצירת קמפיינים ממומנים – מודעות טקסט, מודעות לידים, בניית קהלים ורימרקטינג
 • הכרות עם ה- Settings המתקדמים של הרשת

אלו הם רק חלק מן הדברים שאתם למדים בהדרכות הלינקדאין המפורטות שלנו. כל ההדרכות נבנו במהלך כ-עשור של עבודה ומכילים לא מעט תוכן ותובנות שקיבלנו במהלך השנים מעבודה עם למעלה מ – 700 חברות ברחבי העולם.

"אני כבר מכיר את הפלטפורמה… לא חושב שתוכלו לחדש לי משהו"

מדי חודש אנו פוגשים לא מעט בעלי עסקים וחברות אשר טוענים אשר הם מכירים את הפלטפורמה ולא חושבים שנוכל לחדש להם משהו. יחד עם זאת, מדובר בתהייה קצת מבלבלת מצידם מאחר והם החליטו לפנות אלינו. בכל אופן, אנו מאמינים שתמיד אפשר ללמוד עוד, למעשה גם אנחנו לאחר כ-עשור של פעילות ולמעלה מ – 700 חברות ועסקים אותם ליווינו עדיין לומדים מדי יום ונמצאים בלמידה מתמדת של הפלטפורמה ושל דרכי השיווק, הפרסום והמיתוג בהם. לכן, כבר בראש ובראשונה אנו נגיד לכם שאנחנו יכולים לחדש לכם ולא מעט. אנשי המקצוע שלנו מתמחים בלינקדאין ויחד איתכם יאפיינו את המצב הקיים בו אתם נמצאים, יעברו על הפרויקטים השונים ועל המודעות שלכם ויבדקו את אחוזי ההמרה, יציידו אתכם בטיפים ובארסנל כלים שיהווה עבורכם מקפצה עסקית אדירה.

מיותר לציין שגם אנחנו לומדים מן הלקוחות שלנו ומכל אדם שאנחנו פוגשים בדרך – אז אל תהיו מופתעים כאשר אתם מגלים כמה חשבתם שאתם יודעים על הפלטפורמה וכמה דברים חדשים גיליתם תוך כדי ליווי של אנשי המקצוע של דה לינק.

"האם השקעה בלינקדאין באמת שווה את זה?"

אתם קוראים את כל התוכן בעמוד ההדרכות וזה מרגיש לכם כאילו אתם ניגשים לפני עבודת סמינריון באוניברסיטה ושואלים את עצמכם – "האם שווה לנו בכלל להשקיע בפלטפורמה?" התשובה שלנו היא חד משמעית כן. לינקדאין הינה הפלטפורמה המובילה והטובה ביותר בעולם העסקים ואנו אוהבים להקביל אותה אל מפגש נטוורקינג עסקי גדול מבלי לצאת מהבית כלל. בלינקדאין אנו נראה מגוון רחב של בעלי תפקידים, חברות, אנשי מקצוע, יזמים ומשקיעים מקשת רחבה של מקצועות. באמצעות הפלטפורמה אנו יכולים ליצור הזדמנויות, לחזק את המעגל העסקי שלנו, להגיע אל מעסיקים ולשפר פלאים את אסטרטגיית השיווק והמכירות שלנו. כמו כן חשוב לציין שהפלטפורמה מותאמת בצורה מושלמת אל עסקים המתעסקים במכירות B2B.

השקעה בלינקדאין היא השקעה בנכס דיגיטלי לכל דבר ועניין, מה שאתם צריכים לשאול את עצמכם באמת זה – "איך אנו רוצים להיראות אל מול עמיתים, קולגות ולקוחות פוטנציאליים?" והרי לכם התשובה.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה במלאכת הדרכת לינקדאין

כיום מחיפוש ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש אנו רואים עשרות ואף מאות חברות המציעות שירותים שונים סביב הדרכה, שיווק וקידום בלינקדאין. אנו רואים חשיבות בעבודה עם חברה המתמחה במלאכת הדרכת לינקדאין אשר תוכל ללוות אתכם לאורך כל התהליך ולהוות לכם למשענת. במרוצת השנים פגשנו עסקים וחברות רבות אשר פנו אל בעלי מקצוע ללא ניסיון ו/או ניסו בעצמם ללא שום הדרכה ומצאו את עצמם מבזבזים כסף, משאבים וזמן רב – הימנעו מכך ופנו אל חברה המתמחה בהדרכה בלינקדאין.

מה העלות של הדרכת לינקדאין?

הדרכת לינקדאין הפכה כבר מזמן לכלי עבור בעלי עסקים, יזמים ולקוחות פרטיים רבים מאחר והיא טומנת בחובה לא מעט יתרונות וכלים אשר יעזרו לכם להעצים את הנוכחות העסקית שלכם בלינקדאין לצד היכולת למצוא הזדמנויות ושיתופי פעולה עסקיים. כיום אנו רואים מגוון רחב של הדרכות לינקדאין המיועדות לסוגים שונים של אנשים – חברות, יזמים, אנשי וצוותי מכירות, מגייסים, מחפשי עבודה, לחברות המעוניינות להתחיל לבצע קידום אורגני וממומן בפלטפורמה לצד הדרכות בהתאמה אישית לצרכים שלכם.

כמעט ולא ניתן לאמוד מחיר של הדרכת לינקדאין מאחר והיא מורכבת מעשרות משתנים שונות וכל עסק דורש הדרכה ודגש על נושאים שונים בפלטפורמה. אנו רואים מגוון רחב של היבטים המשפיעים בצורה ישירה על העלות של הדרכת לינקדאין – סוג ההדרכה, היקף ההדרכה, האם יהיה צורך בליווי וניהול של פרויקטים, האם מדובר בהדרכה בהתאמה אישית לצרכים שלכם, פורמט של אחד-על-אחד או שמא אל מול קבוצה.

אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר היא לפנות אל חברת דה לינק המתמחה בהדרכות לינקדאין אשר תאפיין את הצרכים שלכם ותתאים עבורכם את הדרכת הלינקדאין הטובה ביותר. חשוב לציין שהחברה מאמינה שהדרכת לינקדאין נכונה היא חובה לכל משתמש בלינקדאין ומנגישה את ארסנל הכלים והשירותים שלה במחירים נגישים ואטרקטיביים ללא התפשרות על מקצועיות כלל.

בוחרים נכון – בוחרים דה לינק

לינקדאין הינה הפלטפורמה הטובה ביותר לשם קידום מכירות, גיוס עובדים ויצירת הזדמנויות עסקיות ולקוחות פוטנציאליים. שימוש נכון בלינקדאין מוביל אתכם למכרה זהב שלא חשבתם שתגיעו אליו לפני, יחד עם זאת יש לגשת אל המלאכה בצורה נכונה וחכמה. אם אתם מחפשים אחר הדרכת לינקדאין שתעזור לכם למקסם את הפרופיל העסקי שלכם הרי לכם שהגעתם למקום הנכון עבורכם.

חברת דה לינק הינה חברה אשר נוסדה בשנת 2013 והוקמה במטרה לעזור לעסקים להגיע אל קהלים עסקיים, ליצור הזדמנויות, לפתוח דלתות אל מול בעלי תפקידים בארץ ובחו"ל ועוזרת לכם לייצר לידים תוך כדי בניית תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת שמצליחה להביא תוצאות פעם אחר פעם.

דה לינק הינה אחת מן הסוכנויות החלוצות בעולמות הלינקדאין בישראל ובין היחידות בישראל אשר מתמחה בלינקדאין כעיסוק עיקרי. מאז 2013 החברה ליוותה למעלה מ – 700 חברות שונות ולקוחות פרטיים ממגוון רחב של תחומים – תוכנה, ייעוץ, ייבוא, ייצוא, תעשייה, סטארט-אפים, חברות המעוניינות בגיוס משקיעים, חטיבות משאבי אנוש ואנשי מקצוע המחפשים משרות החל ממשרות התחלתיות ועד משרות ניהול בכירות.

במרוצת השנים עשינו שיווק לחברות ישראליות לצד חברות בינלאומיות ושיווקנו אותם לאורך כל הגלובוס, הצוות שלנו מתמחה בלינקדאין ונותן מענה מקיף בעולמות אלו לצד – ייעוץ לינקדאין בהתאמה אישית לצרכים שלכם, סדנאות, הדרכות לינקדאין, כתיבת תוכן, הקמת פרופילים מקצועיים, ניהול פרויקטים, קידום ועוד.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולבחור נכון, זה הזמן לבחור נכון – זה הזמן לבחור דה לינק.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן