סדנת לינקדאין לעסקים

לינקדאין הינה הרשת החברתית הכי מצליחה בעולם, בתחום העסקי. אבל אם הציבור מכיר יותר לעומק את העולם של פייסבוק, בארץ לינדקאין עדיין פחות מוכרת. יחד עם זאת הפוטנציאל שלה, שהוכח מעבר לים, קורץ לאנשי עסקים כאן ועכשיו. זו בדיוק הסיבה שמנהלים, יזמים וחברות מחפשים סדנת לינקדאין לעסקים שתוכל לממש עבורם תוצאות עסקיות ראויות לציון.
דה לינק, בראשות עמית איריץ, משיגה תוצאות שיווקיות, בקידום מקוון ויצירת קשרים שנמשכים אופליין, בהתאמה מלאה למגזר העסקי. על בסיס פעילות של 20 שנה ברשת, כאשר 5 מהם בדגש על לינקדאין, אתם יכולים ללמוד מהטובים ביותר. סדנאות שעוזרות להבין איך עושים את זה נכון, למה וכיצד.

מה מקבלים משתתפי הסדנה

לינקדאין מציעה בראש ובראשונה מיקוד בקהל יעד עסקי. אך צריך ללמוד איך נכון לפנות בלינקדאין ואיך לא. איך להתמקד ולהגיע בדיוק לאנשים הנכונים, מנהלים, קניינים. זו הרשת שיכולה לחבר אתכם בדיוק למי שצריך. לחבר אתכם לבעלי תפקידים, לצורך יצירת שיתופי פעולה או מכירות B2B. זה הערוץ, שבעזרת הידע שתרכשו בסדנה, יוכל לשדרג אתכם מקצועית ועסקית. בין היתר, סדנת לינקדאין לעסקים של דה לינק תקנה לכם את הכלים:

  • להשתמש בדרכי שיווק מתוחכמות יותר, יעילות יותר וטובות יותר.
  • להפוך את פרופיל הלינקדאין שלכם למיטבי.
  • ליצור אופטימיזציה שתציג אתכם או את העסק שלכם באופן מושך וייצוגי.
  • לזהות הזדמנויות עסקיות ולהשיג נראות מקצועית יחד עם השפעה וקשרים מבוססי קבוצות.
  • להפוך את לינקדאין למשאבת לידים, עם דגש לא על הכמות אלא על האיכות. לידים שבונים בסיס הרבה יותר מוצק, וקבוע, של המרות, מלידים לעסקאות.
  • על הדרך תוכלו לבנות פרופיל עסקי מנצח ותכירו עוד מגוון רחב של סודות מבפנים, תוצאה של ניסיון יישומי ויום יומי נרחב.
סדנת לינקדאין לעסקים
Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן