סדנת לינקדאין לעסקים

לינקדאין הינה הרשת החברתית הכי מצליחה בעולם, בתחום העסקי. אבל אם הציבור מכיר יותר לעומק את העולם של פייסבוק, בארץ לינדקאין עדיין פחות מוכרת. יחד עם זאת הפוטנציאל שלה, שהוכח מעבר לים, קורץ לאנשי עסקים כאן ועכשיו. זו בדיוק הסיבה שמנהלים, יזמים וחברות מחפשים סדנת לינקדאין לעסקים שתוכל לממש עבורם תוצאות עסקיות ראויות לציון.
דה לינק, בראשות עמית איריץ, משיגה תוצאות שיווקיות, בקידום מקוון ויצירת קשרים שנמשכים אופליין, בהתאמה מלאה למגזר העסקי. על בסיס פעילות של 20 שנה ברשת, כאשר 5 מהם בדגש על לינקדאין, אתם יכולים ללמוד מהטובים ביותר. סדנאות שעוזרות להבין איך עושים את זה נכון, למה וכיצד.

מה מקבלים משתתפי הסדנה

לינקדאין מציעה בראש ובראשונה מיקוד בקהל יעד עסקי. אך צריך ללמוד איך נכון לפנות בלינקדאין ואיך לא. איך להתמקד ולהגיע בדיוק לאנשים הנכונים, מנהלים, קניינים. זו הרשת שיכולה לחבר אתכם בדיוק למי שצריך. לחבר אתכם לבעלי תפקידים, לצורך יצירת שיתופי פעולה או מכירות B2B. זה הערוץ, שבעזרת הידע שתרכשו בסדנה, יוכל לשדרג את הביצועים המקצועיים והעסקיים שלכם. בין היתר, סדנת לינקדאין לעסקים של דה לינק תקנה לכם את הכלים:
 • להשתמש בדרכי שיווק מתוחכמות יותר, יעילות יותר וטובות יותר.
 • להפוך את פרופיל הלינקדאין שלכם למיטבי.
 • ליצור אופטימיזציה שתציג אתכם או את העסק שלכם באופן מושך וייצוגי.
 • לזהות הזדמנויות עסקיות ולהשיג נראות מקצועית יחד עם השפעה וקשרים מבוססי קבוצות.
 • להפוך את לינקדאין למשאבת לידים, עם דגש לא על הכמות אלא על האיכות. לידים שבונים בסיס הרבה יותר מוצק, וקבוע, של המרות, מלידים לעסקאות.
 • על הדרך תוכלו לבנות פרופיל עסקי מנצח ותכירו עוד מגוון רחב של סודות מבפנים, תוצאה של ניסיון יישומי ויום יומי נרחב.
סדנת לינקדאין לעסקים

סדנת לינקדאין הינה שם כולל למגוון רחב של סדנאות ופעולות אשר מטרתן לקדם את העסק שלכם ולעזור לכם לנהל את התהליכים בו בצורה נכונה ברשת החברתית המוערכת. במהלך סדנאות לינקדאין תלמדו איך לבנות פרופיל לינקדאין מנצח, מיתוג, שיווק ופרסום, לידים ומכירות B2B ואף תלמדו איך תוכלו למצוא ולגייס את המועמדים הטובים ביותר לעסק שלכם. כל סדנת לינקדאין נתפרת בהתאמה אישית לצרכים הארגוניים שלכם. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של דה לינק פה בשבילכם.

החשיבות בפרופיל לינקדאין עסקי איכותי

לינקדאין הינה פלטפורמה המתמחה ביצירת הזדמנויות, שתפ"ים עסקיים, מציאת עבודה ויצירת לידים ומכירות B2B. יחד עם זאת עליכם לזכור כי הפרופיל שלכם הוא חלון הראווה שלכם אל מול לקוחות פוטנציאליים, משקיעים ואפילו אל מול המעסיק הבא. לכן אנו רואים חשיבות בפרופיל לינקדאין עסקי ואיכותי המושתת על גבי מגוון רחב של פרמטרים אותם תלמדו במהלך סדנאות לינקדאין. חשבו על זה – איך הייתם רוצים שחלון הראווה שלכם יראה?

סדנאות לינקדאין לארגון: האם זה מתאים למטרות גיוס?

בעלי חברות רבות תוהים האם סדנאות לינקדאין לארגון יעזרו להם לשפר את אחוזי הגיוס שלהם ואת איכויות וארסנל הידע של האנשים שמגיעים אליהם לראיונות עבודה. הלכה למעשה אם אתם שואלים אותנו סדה ללינקדאין הינה הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות ל-HR אצלכם בעסק. במסגרת קורסים אלו למדים ה-HR וכל העוסקים בדבר בעסק אצלכם איך לגשת בצורה נכונה אל הפלטפורמה. איך לבנות פרופיל אישי ועסקי בצורה נכונה ומקצועית, כזו שתופסת את העין גם בגיוס של בכירים לצד בניית רשת קשרים שתעזור לכם למצוא את המועמדים הטובים ביותר. בין הפעולות שנלמדות במהלך סדנאות אלו אנו רואים:

 • בניית פרופיל עסקי איכותי ומקצועי
 • בניית רשת קשרים רלוונטית וגדולה
 • איך לחפש בצורה נכונה במנועי החיפוש של לינקדאין
 • איך לפנות בצורה נכונה וחכמה אל מועמד לשם הגדלת סיכוי התגובה
 • איך לבנות נוכחות ארגונית לצד "מיתוג" עסקי שידבר בפני עצמו ויעזור בתהליכי הגיוס
 • חיפושים מורכבים לצד חיפושים בלויאניים שיעזרו לכם לאתר את המועמדים הטובים ביותר
 • כל המידע הרלוונטי אודות איתור וחיפוש מועמדים

במרוצת השנים ליוותה דה לינק מגוון רחב של עסקים ועזרה להם לשפר את אחוזי הגיוס שלהם. אין מן הנמנע שחומר הגלם הטוב ביותר אצלכם בחברה הוא חומר הגלם האנושי – לכן אנו נרצה להשקיע לא מעט משאבים על מנת להגיע אל האנשים הטובים ביותר למרקם החברתי והעסקי בחברה שלנו.

חמישה יתרונות עסקיים בלינקדאין

אנחנו יכולים להכביר במילים אך אנו נעדיף לעשות זאת בצורה מתומצתת, כאשר אנחנו מדברים על לינקדאין אנו רואים חמישה יתרונות בולטים אשר הופכים אותה לפלטפורמה המועדפת בקרב בעלי עסקים וחברות רבות:

 • בניית מיתוג אישי ומקצועי בזירה ייעודית
 • שימור והרחבת קשרים ורשת מקצועית בצורה מהירה ואיכותנית
 • קשרים חדשים ומינוף לצד היכולת לפנייה ישירה אל עשרות חברות ובכירים
 • כר פורה ללידים ומכירות B2B
 • לאתר בצורה ממוקדת ונכונה קשרים, לקוחות, שותפים, מעסיקים ואף עובדים פוטנציאליים לעסק שלכם.
סדנת לינקדאין

סדנת לינקדאין לעסקים: למי זה מתאים?

שמעתם על סדנת לינקדאין לעסקים אך יחד עם זאת אתם לא בטוחים שהסדנה הזו מתאימה לכם ו/או לארגון שלכם. כאשר אנחנו מדברים על סדנת לינקדאין לעסקים אנו מדברים על סדנה המתאימה לכל בעלי העסקים והחברות – החל מעסקים קטנים, בינוניים, גדולים, תאגידים אשר רוצים לשפר את התהליכים העסקיים ולקדם את העובדים שלהם ואף ליזמים. לינקדאין הינה הפלטפורמה הטובה ביותר ליצירת הזדמנויות ולהגדלת המעגל העסקי. אנו למדים כי כל עסק קטן וגדול ככל שיהיה מצליחים למצוא את התרומה בקורס לינקדאין לעסק שלכם וכתוצאה מכך משפרים אלפי מונים את התהליכים העסקיים השונים.

סדנת לינקדאין: החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בלינקדאין

מחיפוש קטן במנועי החיפוש, ברשתות החברתיות ואפילו בלינקדאין עצמה אנו מאמינים שתחשפו אל לא מעט חברות ונותני שירות אשר מציגים את עצמם כ"מומחים בלינקדאין" ומציעים לכם סמינרים, סדנאות ושאר ירקות. יחד עם זאת רווחת העננה – "איך נוכל לבחור את הסדנה ואת החברה הטובה ביותר עבורנו?" אנו רואים חשיבות רבה בעבודה עם חברה המתמחה בלינקדאין אשר איננה רק מעבירה סדנאות אלא עובדת ללא לאות בעולמות הפרסום, השיווק והקידום בלינקדאין ומצליחה לעשות זאת בגאון ובהצלחה רבה אל מול לקוחותיה.

חברה אשר מתעסקת בעולמות הלינקדאין וקידמה לקוחות מסקטורים רבים כל הדרך להצלחה תהיה חברה שתדע להעביר את החומר המעשי והעיוני בצורה הטובה ביותר ותניב לכם ולארגון שלכם את הפירות שרציתם. לכן, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה לבדוק כי החברה בעלת ניסיון, ותק ומוניטין בתחום ושיש לה מספר "קבלות".

הבחירה הנכונה – דה לינק

אתם לא צריכים לחפש רחוק מאחר והגעתם למקום הנכון עבורכם לעולם הסדנאות. חברת דה לינק הוקמה על מנת לעזור לעסקים להגיע אל קהלים עסקיים אליהם לא הצליחו להגיע לפני. דה לינק היא אחת הסוכנויות הותיקות והמוערכות בישראל בעולמות הלינקדאין ופיתחה שיטה ייחודית אשר באמצעותה תוכלו לקבל לקוחות איכותיים ולידים מדויקים במינימום זמן.

החברה ליוותה מאז שנת 2013 מעל ל – 700 חברות שונות ממגוון רחב של סקטורים: בתי תוכנה, חברות המתעסקות בייעוץ, פירמות עורכי דין ורואי חשבון, חברות מן עולם התעשייה, ייבוא וייצוא, חברות טכנולוגיה, חברות סטארט-אפ, חברות המעוניינות בגיוס משקיעים ומציאת מפיצים ועוד מגוון רחב של חברות.

החברה עשתה זאת בהצלחה רבה ונותנת מענה מקיף לשיווק בלינקדאין. בשנים האחרונות החברה החליטה לקחת את כל הידע שצברה במרוצת השנים ולהעביר אותו בצורה חכמה, ממוקדת ונכונה הלאה.

כל הסדנאות המועברות על ידי החברה הינן סדנאות מקצועיות אשר יעזרו לכם לקדם את העסק שלכם ואת התהליכים העסקיים שבו אלפי מונים. אנו מזמינים אתכם לבחור נכון – אנו מזמינים אתכם לבחור דה לינק.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן